Wykaz firm XIX Dni Ogrodnika - 2017 r.

Wykaz firm uczestniczących i reprezentowanych w XIX Dniach Ogrodnika – Targach Międzynarodowych – 2017r.

  1. ACP Polska Sp. z o.o.
  2. ADOB Sp. z o.o. Sp. k.
  3. ADVISER PHU mgr inż. Anna Łukowicz
  4. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, biuro powiatowe w Kaliszu
  5. AGJ Sp. z o.o.
  6. Agro-Efekt PHP Sp. z o.o.
  7. AgroFreshPark 
  8. Agrokordi
  9. Agrolux
  10. AGRO-SERVICE Firma Handlowo-Usługowa Eugeniusz Banasiak
  11. Agro-Star s.c. Gerardus Nederpelt, Paweł Kuleta
  12. Agro-Sur Sp. z o.o. i wspólnicy sp. kom.
  13. AGROSYSTEM. EU
  14. AGRO-TRADE Sp. z o.o.
  15. Alphascents Sp. z o.o.
  16. AL-STAL Aleksander Kosatka
  17. Alterplant Sp. z o.o.
  18. Alwernia S.A.
  19. Amagro Sp. z o.o.
  20. Annopol 
  21. ANNPOL Anna Chamernik
  22. Arboretum Trojanów
  23. ARKOP Sp. z o.o.
  24. Arkton Sp. z o.o.
  25. Arysta LifeScience Polska Sp. z o.o.
  26. Asymilator
  27. Auto Centrum Lis
  28. Azelis Poland Sp. z o.o.
  29. Barbara Jaksa
  30. BASF Sp. z o.o.
  31. BELAGRO (LLC AKSER GROUP)
  32. BEST-PEST M. Świętosławska, J. Świętosławski Sp.j.
  33. BETA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe 
  34. Bioagris Sp. z o.o. sp. k.
  35. Biocont Polska Sp. z o.o.
  36. Biodevas Laboratories 
  37. Biopharmacotech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
  38. Bogaerts
  39. Bogdanka Lubelski Węgiel S.A.
  40. BOMAT, spol. s r.o.
  41. Brinkman Polska Sp. z o.o.
  42. Budros Tomasz Rosiak
  43. C&A
  44. Carbohort Sp. z o.o.
  45. CENTER PLAST Sp. z o.o.
  46. Ceres International Sp. z o.o.
  47. Certhon
  48. Chemiczna Spółdzielnia Inwalidów Hejnał
  49. CLEANLAB Artur Szefer
  50. Convex-Glass Sp. z o.o.
  51. Crone
  52. DEBETS SCHALKE BV
  53. Dograne s.c.
  54. EkoWalczak Sp. z o.o. 
  55. EKOZUB Sp. z o.o.
  56. Empas
  57. Energo 
  58. Enza Zaden Poland Sp. z o.o.
  59. Fabryka Kotłów Sefako S.A.
  60. Farmer CO
  61. FERTYGA Automatyka Szklarniowa
  62. FLORA Zbigniew Gotkiewicz
  63. Floraland Andrzej Pawelski
  64. FLORTOM Hurtownia Ogrodnicza Sp.J.
  65. Agro Market Fontana 
  66. Fosfan S.A.
  67. Fritz Kausek
  68. FRUSTO Spółdzielnia AGROLOK Sp. k.
  69. Garden Hobby P.H.
  70. Gavita
  71. Geo Polska Sp. z o.o.
  72. Genap
  73. Gizex PHPU Sp. z o.o.
  74. Glass Technika Sp. z o.o.
  75. Głos Wielkopolski
  76. Gmina Gołuchów
  77. Gospodarstwo Ogrodnicze T. Mularski Maria Mularska
  78. Greenpunkt s.c.
  79. Gremon Systems
  80. Grow Concept
  81. Hawita Gruppe GmbH
  82. Haygrove  Sp. z o.o.
  83. Hazera Poland Sp. z o.o.
  84. HM Clause Polska Sp. z o.o.
  85. Holland Gaas
  86. Holland Heater
  87. Holland Scherming
  88. Hortico 
  89. Horticoop
  90. Hortimax
  91. Hortpress
  92. ICB Pharma Sp. J.
  93. ICL Polska Sp. Z o.o.
  94. Instytut Ochrony Roślin – PIB
  95. Instytut Ogrodnictwa  w Skierniewicach
  96. Intermag Sp. z o.o.
  97. Johnson Pomp
  98. Joost Kerklaan B.V. 
  99. Kazimierczak Jerzy PPHU 
  100. KG Systemy Sp. z o.o.
  101. Klarsan
  102. Klasmann – Deilmann Polska Sp. z o.o.
  103. KONAR P.H.U. s.c.
  104. Koppert Polska Sp. z o.o.
  105. Kotło-Pol Banasiak Zbigniew
  106. Kraft-Box Sp. z o.o.
  107. Laboratorium WZO – Polski Związek Ogrodniczy 
  108. LAJON Tadeusz Zając Sp. j.
  109. LC HORTIGROUP S.c. Dorota Lipska Ewa Czajka
  110. Lek/Habo Sp. z o.o.
  111. Lidia Horti-Logistic
  112. Mag Plast P.H.U.
  113. Mardenkro BV
  114. Marek Wąsiewicz Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze
  115. Marma Polskie Folie Sp. z o.o.
  116. MARTEX FHU Mariusz Trzmielewski
  117. MARYNIACZYK FPHU 
  118. MESSER Polska Sp. z o.o. 
  119. Metazet Horti Systems Sp. z o.o. 
  120. MICROLIFE  Spółka z o.o.
  121. MILAP Firma Produkcyjno-Handlowa 
  122. MILEX Józef Milewski
  123. Monsanto Polska Sp. z o.o.
  124. Multifan Wentylatory
  125. MZ Forma Sp. J.
  126. Nest Bank
  127. Ogrofol Sp. z o.o.
  128. Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Poznaniu
  129. P.W. SERWIS Paweł Kolasa
  130. Philips Lighting
  131. PLANTALUX Sp. z o.o.
  132. PlantiCo – Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Zielonki Sp. z o.o.
  133. PLANTPOL Sp. z o.o.
  134. Plantpress
  135. PNOS w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o.
  136. PodOsłonami.pl
  137. POLAN Krakowska Hodowla i Nasiennictwo  Sp. z o.o.
  138. Poland Plants Sp. z o.o.
  139. POLDRIP Sp. z o.o.
  140. POLSAD Jacek Korczak
  141. Poltops Sp. z o.o.
  142. Polvetro Katarzyna Dębicka
  143. Porady Prawne 
  144. PPSG Technologie Szklarniowe 
  145. Precimet H.C.E. Sp. z o.o.
  146. PROFOL Bernard Świętek
  147. PROMASZ Zakład Budowy Maszyn 
  148. RICHEL Group
  149. Rijk Zwaan Polska Sp. z o.o.
  150. ROCKWOOL B.V./ GRODAN
  151. ROL-EKO Sp. z o.o.
  152. Saint Gobain - Cultilene
  153. SATIVEX-SUBSTRAT Sp. j.
  154. Schumacher Packaging 
  155. Soldrip PPHU Sp. z o.o.
  156. Spójnia Hodowla i Nasiennictwo Ogrodowe Sp. z o.o.
  157. Stal Impex Sp. z o.o.
  158. Stanflex Stanisław Bogdał
  159. Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków Pod Osłonami
  160. STW Sp. z o.o.
  161. SUDLAC
  162. Superborówka
  163. Svensson
  164. Syngenta Polska Sp. z o.o.
  165. Synthos Agro Sp. z o.o.
  166. Szugajew Agri Piotr Szugajew
  167. TERMAL Zakład Urządzeń Ciepłowniczych Sp. z o.o.
  168. TERMIKA Grala Wojciechowski Sp.j.
  169. TILGNER Wytwórnia Kotłów c.o. 
  170. Timac Agro Polska Sp. z o.o.
  171. Toma Seeds Tomasz Marasik
  172. Top Plants
  173. TORSEED Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa S.A.
  174. Transbud P. Nowak, J. Magosiewicz S.J.
  175. USHIO POLAND Sp. z o.o.
  176. UVAR
  177. Van der Waay
  178. Van der Hoeven
  179. Van Dijk Heating
  180. Venlo Sp. z o.o.
  181. Verhagen Leiden
  182. Vigrolux Hanna Szarecka
  183. Vitroflora Grupa Producentów Sp. z o.o.
  184. W. Legutko Przedsiębiorstwo Handlowo-Nasienne Sp. z o.o.
  185. WDK TUNNELS LTD
  186. Weremczuk FMR Sp. z o.o.
  187. West Frost Sp. z o.o.
  188. Weterings
  189. Wielkopolska Izba Rolnicza
  190. Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu
  191. Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
  192. YARA Poland Sp. z o.o.
  193. Yuksel Tohum Polska Sp. z o.o.
  194. Zakład Budowy Kotłów BUD-KOT Mirosław Śliwa
  195. Zakład Ogrodniczy Przyborów Sp. z o.o.
  196. Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  197. Zakłady Azotowe Chorzów
  198. Zespół Szkół im. S. Mikołajczyka w Opatówku
  199. Zespół Szkół Przyrodniczo -Politechnicznych CKU Marszew
  200. Z.H Martex – Artur Małecki

Sponsor główny

yara-logo


Sponsorzy


Patronat honorowy

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Patronat medialny

TVP

Głos Wielkopolski

Radio Centrum

Hasło Ogrodnicze

Warzywa

Rośliny Ozdobne

Szkółkarstwo

SAD

Truskawka, Malina, Jagody

ogródinfo.pl

Partnerzy


Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod osłonami

Partnerzy medialni

Fresh Market

Jagodnik

Agro Market 24